Nasza firma ukończyła właśnie ogromną realizację w Polsce! Oto największa aluminiowa droga tymczasowa!

Powstała ona w gminach Krotoszyn oraz Koźmin Wielkopolski. Składa się ona łącznie aż z 2411 płyt aluminiowych, co czyni ją największą taką instalacją w Polsce! Wybudowana aluminiowa droga tymczasowa umożliwia dojazd na budowę i transport ciężkich elementów turbin na budowę farm wiatrowych. Dzięki naszej pomocy możliwe będzie wzniesienie 21 turbin.

Na terenie gmin powstaną łącznie trzy parki wiatrowe, a cała inwestycja jest warta około 80 mln euro. Turbiny powstaną w następujących miejscowościach: Józefów, Borzęciczki, Gałązki, Ludwinów, Gościejew, Mokronos, Nowa Obra, Serafinów Staniew, Wrotków oraz w Koźminie Wielkopolskim. Ponieważ wszystkie lokalizacje turbin wiatrowych będą zlokalizowane co najmniej 500 metrów od najbliższych dróg, wykonawca spełni wszelkie warunki budowy, takie jak emisja hałasu.

Ekipa Dróg Modułowych sprawnie ułożyła dojazd na budowę. Zleceniodawca zdążył już użyć część z tych dojazdów na budowę w celu przetransportowania elementów turbin. Nasza firma niejednokrotnie przysłużyła się realizacjom związanym z energią odnawialną w Polsce i Europie. Póki co, inwestycja jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o rynek dróg tymczasowych w Polsce, ale na pewno nie jest to największa aluminiowa droga tymczasowa jaką wybudujemy. Zapraszamy do obejrzenia innych naszych realizacji. 

Więcej informacji o inwestycji tutaj.