Płyty drogowe na wynajem

Kompleksowe wykonanie dróg tymczasowych, placów manewrowych, składowych oraz powierzchni eventowych.

Montaż, demontaż, transport

Firma Tymczasowe Drogi Modułowe Sp. z o.o. w zależności od potrzeb oferuje wynajem płyt drogowych na terenie Polski, Niemiec, Czech i Litwy. Wynajmujemy i układamy płyty drogowe aluminiowe, drewniane i kompozytowe. Używane przez nas płyty są zdecydowanie lepszą alternatywą dla płyt betonowych z uwagi na stosunkowo lekką masę oraz sposób montażu.

Kim jesteśmy

Staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów poprzez racjonalne i dopasowane, a przede wszystkim ekonomiczne rozwiązania w zakresie zabezpieczenia podłoża przy realizacjach inwestycji w terenie. Poprzez ciągły rozwój oraz inwestycje w pracowników i sprzęt, oferujemy kompleksowe wykonanie prac przy dużych i nietypowych realizacjach, ale i tych niewielkich, sprawiających równie dużo problemów. W pierwszej kolejności poza bezpieczeństwem i jakością naszych prac, stawiamy na spokój i zadowolenie osób i przedsiębiorstw, które zdecydowały się nam zaufać.

Nasze doświadczenie

Nie wypada się chwalić, dlatego zawsze tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali, zachęcamy do współpracy – wystarczy zadzwonić. Byliśmy i jesteśmy obecni na największych realizacjach energetycznych i infrastrukturalnych w Polsce i Europie, ciekawych eventach, tych niewielkich projektach, ale często będących dużym wyzwaniem i dużych, w których efektywność i dopasowanie do aktualizowanego harmonogramu cieszy z dobrze wykonanej pracy. Zawsze staramy się być maksymalnie elastyczni, często czas reakcji to kilkanaście godzin od telefonu do momentu, w którym droga tymczasowa jest gotowa. Byliśmy i jesteśmy stale obecni w całej Polsce, Niemczech, Belgii i Czechach.

Gdzie działamy

Główna siedziba firmy mieści się w Łukowie, na pięknej Lubelszczyźnie, ale nasze tymczasowe drogi dojazdowe częściej spotkacie w pozostałych regionach Polski, Niemiec i Czech. Główny magazyn materiału zlokalizowany jest w lubelskim, pozostałe składy płyt drogowych mamy w łódzkim, śląskim, i zachodniopomorskim. Posiadamy własny transport ciężarowy, ale korzystamy też ze transportu zleconego. Nasze płyty drogowe cechują się niewielką wagą, więc transport nie jest tak problematyczny jak przy wynajmie płyt betonowych. Zawsze dbamy, aby nasze rozwiązanie było zasadne ekonomicznie.

Aarsleff
Aldesa
Bombardier
Columbus
Constantin
Domost
EGSA
Elfeko
Eltel
Enprom
EWG
Geobear
Gazsystem
Herkules
ONDE
Ol-Trans
Pegas
PKP
PORR
RPWIK
Sinohydro
Solartech
Sunbelt Rentals
TAG Trasport
Tauron
Totalizator sportowy
Vestas
ZWSE
Tymczasowe Drogi Modułowe Sp. z o.o.
Warszawska 87
21-400 Łuków

NIP: 8252173678
REGON: 061672396
KRS: 0000506046

+48 502 602 772
+48 505 121 043
kontakt@drogitymczasowe.com