Tymczasowe Drogi Modułowe

O nas –

Kim jesteśmy

Staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów poprzez racjonalne i dopasowane, a przede wszystkim ekonomiczne rozwiązania w zakresie zabezpieczenia podłoża przy realizacjach inwestycji w terenie. Poprzez ciągły rozwój oraz inwestycje w pracowników i sprzęt, oferujemy kompleksowe wykonanie prac przy dużych i nietypowych realizacjach, ale i tych niewielkich, sprawiających równie dużo problemów. W pierwszej kolejności poza bezpieczeństwem i jakością naszych prac, stawiamy na spokój i zadowolenie osób i przedsiębiorstw, które zdecydowały się nam zaufać.

Nasze doświadczenie

Nie wypada się chwalić, dlatego zawsze tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali, zachęcamy do współpracy – wystarczy zadzwonić. Byliśmy i jesteśmy obecni na największych realizacjach energetycznych i infrastrukturalnych w Polsce i Europie, ciekawych eventach, tych niewielkich projektach, ale często będących dużym wyzwaniem i dużych, w których efektywność i dopasowanie do aktualizowanego harmonogramu cieszy z dobrze wykonanej pracy. Zawsze staramy się być maksymalnie elastyczni, często czas reakcji to kilkanaście godzin od telefonu do momentu, w którym droga tymczasowa jest gotowa. Byliśmy i jesteśmy stale obecni w całej Polsce, Niemczech, Belgii i Czechach.

Gdzie działamy

Główna siedziba firmy mieści się w Łukowie, na pięknej Lubelszczyźnie, ale nasze tymczasowe drogi dojazdowe częściej spotkacie w pozostałych regionach Polski, Niemiec i Czech. Główny magazyn materiału zlokalizowany jest w lubelskim, pozostałe składy płyt drogowych mamy w łódzkim, śląskim, i zachodniopomorskim. Posiadamy własny transport ciężarowy, ale korzystamy też ze transportu zleconego. Nasze płyty drogowe cechują się niewielką wagą, więc transport nie jest tak problematyczny jak przy wynajmie płyt betonowych. Zawsze dbamy, aby nasze rozwiązanie było zasadne ekonomicznie.