Nasze płyty drogowe

Płyty STRONG

W pełni ekologiczne, innowacyjne, drewniane płyty drogowe STRONG są wykonane z dębu, buku i sosny. Każda deska została zaimpregnowana. Są trzywarstwowe, a każda z warstw jest położona krzyżowo, co poprawia rozkładanie się nacisku po całości płyty. Dodatkowo, posiada system łączenia na pióro i wpust, który zapobiega tzw. “klawiszowaniu”, czyli zapadaniu się płyt.

Wymiary płyty to 4m x 2,2m x 12cm.
Powierzchnia to 8,8m².

Płyty ALUMINIUM

Jesteśmy jedynymi posiadaczami aluminiowych płyt drogowych w Polsce. Są one bardzo wytrzymałe i trwałe, co zapewnia bezpieczeństwo wykonywanych inwestycji. Nacisk na płytę jest bardzo dobrze rozkładany po całej powierzchni wielu płyt jednocześnie. Zostały one specjalnie skonstruowane, aby zapobiec ślizganiu poruszających się po nich pojazdów.

Wymiary płyty to 3m x 2,49m x 5cm.
Powierzchnia to 7,47m².

Płyty METRUM

Są to standardowe płyty drogowe, które są najczęściej wykorzystywane jako ułatwienie dojazdu na budowę, rzadziej stosowane do wykładania dużych placów. Tak jak wszystkie nasze drewniane płyty, zostały one zaimpregnowane ciśnieniowo. Złożone są z pięciu podłużnych elementów i zostały połączone solidnymi metalowymi prętami.

Wymiary płyty to 5m x 1m x 10cm
Powierzchnia to 5m².

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami z użyciem płyt drewnianych oraz aluminiowych.
Zapraszamy również na naszą stronę na facebooku.