O nas

Jesteśmy polską firmą z siedzibą w województwie lubelskim. Kompleksowo montujemy tymczasowe drogi dojazdowe, place manewrowe, składowe oraz platformy robocze na terenach trudno dostępnych. Wykonujemy również tymczasowe przejazdy i przeprawy przez przeszkody terenowe, do czego używamy między innymi własnych mobilnych konstrukcji mostowych.

Indywidualne podejście

Posiadane przez nas doświadczenie pozwala nam zaproponować optymalne rozwiązanie do oczekiwań każdego klienta. Realizacje opieramy na posiadanym przez nas sprzęcie i materiale, który sukcesywnie powiększamy, dzięki czemu obecnie jesteśmy w stanie wykonać ponad 70.000m² powierzchni płytami drewnianymi, aluminiowymi, stalowymi i z tworzywa sztucznego z recyklingu.

Optymalne rozwiązania

Zlecenia wykonujemy niezależnie od ich wielkości, każde staramy się wykonać w możliwie szybkim tempie. Pomagamy w doborze optymalnego rozwiązania, oferując różne rodzaje tymczasowego zabezpieczenia terenu. Na życzenie klienta wykonujemy również badania podłoża, niezbędne obliczenia oraz projekt technologiczny.