Płyta Strong

waga ~650kg

Płyty drewniane zbudowane z trzech naprzemiennych warstw o dużym polu powierzchni. Stosowane jako drogi dojazdowe w szczególnie trudnym terenie oraz na place składowe i manewrowe. Ponadto posiadają prosty system łączenia na pióro i wpust.

Płyty drogowe drewniane

Jednym ze sposobów wykonania drogi tymczasowej jest wyłożenie jej płytami drewnianymi. Dzięki temu podłoże zachowuje odpowiednią spoistość, która jest wystarczająca, by stworzyć bezpieczną podstawę pod ruch pieszy, kołowy, a nawet ciężarowy. W naszej ofercie znajdą Państwo płyty drogowe o maksymalnych wymiarach 400 x 220 cm.

Płyta Strong — drewniane płyty drogowe

Struktura naszych płyt została zaprojektowana tak, aby znieść obciążenia generowane przez pojazdy ciężarowe i maszyny budowlane. Płyta składa się z naprzemiennie ułożonych warstw drewna, które — dzięki dużej powierzchni — przenoszą obciążenie na powierzchnię gruntu. Do ich produkcji użyto wytrzymałego drewna o wysokiej jakości, impregnowanego ciśnieniowo. Wyposażono je również w prosty system montażu typu pióro-wpust. Dzięki temu tworzą one jednolitą, wytrzymałą strukturę, która nawet na łączeniach zapewnia stabilność i bezpieczeństwo.

Płyty drewniane na wynajem — zastosowanie i cena

Oferowane przez nas płyty drogowe na wynajem są dostępne w bardzo korzystnych cenach. To produkt, który wykonany został z najwyższą starannością. Jako firma zapewniamy jego dostawę, montaż, demontaż i transport powrotny. Warto jednocześnie podkreślić, że ciężar pojedynczego modułu to około 650 kg. Płyty sprawdzą się jako tymczasowa nawierzchnia dla:

  • dróg tymczasowych,
  • placów składowych,
  • placów manewrowych
  • placów budowy,
  • pomocniczych nawierzchni budowlanych.

Prostokątna konstrukcja płyt sprawia, że można je wykorzystać do budowy dojazdu, a nawet placu. Niezależnie od zastosowania, mówimy tu skutecznym rozwiązaniu, które jest idealne w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości komunikacyjnej np. w obrębie budowy, zakładu przemysłowego lub magazynu.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

W skład naszego asortymentu wchodzi sprzęt o szerokim przeznaczeniu, który ma umożliwić przygotowanie powierzchni terenu oraz dostawę i montaż dróg tymczasowych. Koszt montażu nawierzchni drewnianej jest niższy, niż np. z płyt żelbetowych. Jeśli chcą Państwo zapoznać się szerzej z naszą ofertą, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Więcej informacji na temat świadczonych przez nas usług można znaleźć w ogłoszeniach, a także pod podanym numerem telefonu. Jesteśmy firmą posiadającą niezbędne doświadczenie oraz wykwalifikowaną kadrę. Dzięki temu zyskujemy wśród naszych kontrahentów bardzo korzystne opinie.

Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie u nas coś dla siebie.