Podłoga plenerowa na wynajem — pod namiot lub halę

Organizacja eventu lub imprezy masowej powinna rozpocząć się od właściwego przygotowania podłoża. Nie zawsze jest to proste, zważywszy na brak spoistości gruntu. Nawierzchnie eventowe rozwiązują ten problem, zapewniając dobrą stabilizację podczas takich wydarzeń.

Plenerowe podłoże pod namiot i krzesła — idealna na imprezy plenerowe

Właściwości i przeznaczenia podłoża eventowego zależą w głównej mierze od parametrów modułów używanych do jego stworzenia oraz podłoża, na jakim ma być wykonany jej montaż. Jakie rodzaje materiałów można wykorzystać do stworzenia takiej przestrzeni użytkowej?

Bankietowe podłoże do namiotów i hal namiotowych — rodzaje

  1. Panele Heavy Deck — to lekkie moduły o dużej wytrzymałości, które są wykonane z przezroczystego polipropylenu. Wyposażono je w specjalne zatrzaski, które ułatwiają montaż. Panele można połączyć z elementami ułatwiającymi wjazd. Heavy Deck ważą prawie 2 kg, a ich powierzchnia jest dodatkowo zabezpieczona przed oddziaływaniem promieniowania UV (zgodnie z normą ISO 4892:2013). Wymiary pojedynczego panelu wynoszą 91,6 cm x 21,6 cm x 3,5 cm.

  2. Płyty aluminiowe Alu Deck HD — Płyty aluminiowe Alu Deck HD to niezwykle wytrzymałe i solidne rozwiązanie, idealne na podłoża eventowe oraz podłogi plenerowe, szczególnie tam, gdzie występują duże obciążenia. Te imponujące płyty o wymiarach 215 x 300 x 5 cm i wadze 270 kg zapewniają wyjątkową stabilność i trwałość. Dzięki swojej wzmocnionej konstrukcji, Alu Deck HD doskonale sprawdzają się na dużych budowach eventowych, gwarantując bezpieczeństwo i niezawodność nawet w najbardziej wymagających warunkach.

  3. Płyty aluminiowe Alu Deck — Płyty aluminiowe Alu Deck to doskonały wybór na podłoża eventowe oraz podłogi plenerowe, przeznaczone do miejsc o mniejszym obciążeniu, ale wciąż wymagających solidnej i trwałej konstrukcji. O wymiarach 213,5 x 300 x 5 cm i wadze 210 kg, Alu Deck zapewniają stabilność i bezpieczeństwo w mniej wymagających warunkach. Dzięki swojej solidnej budowie płyty te są idealne na średnie i małe eventy, gwarantując niezawodność i komfort użytkowania.

  4. Podkłady gumowe — to płyty, które można z łatwością położyć na trawę, zapewniając maksimum komfortu uczestnikom imprezy. Ze względu na fakt, że są one wzmocnione tkaniną poliestrową lub poliamidowo-poliestrową, nadają się do intensywnego użytkowania. Gumowa podłoga do namiotów i mebli eventowych waży ok. 90 kg. Jej wymiary to 350 cm x 100 cm x 2 cm.

  5. Panel Flex Decsk — to elementy wykonane z tworzywa sztucznego. Każdy z nich waży około 55 kg. Są to panele do hal namiotowych o zwiększonej wytrzymałości. Można je łatwo montować w układ poprzeczny, podłużny i jako plac. Wymiary pojedynczej płyty wynoszą 300 cm x 100 cm x 2 cm.

  6. Płyty stalowe — to rodzaj podłoża, której wysokość wynosi zaledwie 1 cm. Doskonale eliminuje ona wszelkie nierówności, będąc jednocześnie mocną i trwałą podstawą, którą można pokryć nawet mało stabilny teren. Każda z płyt waży około 350 kg. Jej wymiary to 350 cm x 100 cm x 1 cm.

Jak widać, wynajem podłoża eventowego obejmuje różne rodzaje nawierzchni. Co ważne, są one znacznie bardziej wytrzymałe od tradycyjnej, drewnianej podłogi i w przeciwieństwie do niej nie ulegają stopniowej degradacji. Jako spółka dokładamy wszelkich starań, aby oferować Państwu jedynie sprawdzone rodzaje podłoży.